Ваговий дозатор для фасування сипких продуктів

ХарактеристикаЗначення
Продуктивність, уп/хв

до 10

Вага дози, г

30 - 1000

Тара, що застосовується

Готовые пакеты

Параметри мережі живлення

220В, 50Гц

Габарити, мм, не більше

950 х 780 х 1700

Маса, кг, не більше

170

  • Компресор у комплект не входить.
  • Гарантія на обладнання: 12 місяців.

Видео

Продукти: Горішки, Спеції, Перець-горошок, Насіння, Сухарики, Чіпси, Сушки, Сухофрукты, Цукерки, Драже, Кукурудзяні палички, Печиво, Пряники, Пельмені, Вареники, Заморожені ягоди, Сухий корм для тварин, Крупи, Цукор, Сіль, Сода, Кава в зернах, Кава мелена, Кава сублімована, Макарони, Крохмаль, Чай, Цукрова пудра, Насіння, Квасоля, Горох

Упаковка: Готові пакети / тара

Замовити консультацію

* необхідно заповнити всі поля

Опис

Ваговий дозатор сипких продуктів відноситься до напівавтоматичного фасувального обладнання для фасування та дозування таких продуктів як пельмені, вареники, чіпси, печиво, сушіння, макаронні вироби та інші продукти, що не комукуються. Для збільшення точності дозування продуктів, що важко дозуються, і підвищення надійності роботи дозатора, він виготовлений із застосуванням високоточних тензодатчиків і керуючих приладів.
Оператор під час роботи на дозаторі підставляє під горловину воронки готовий пакет і натискає педаль. Після цього відкривається нижній отвір мірного ковша і задану кількість продукту насипається в пакет, потім закривається ківш і починається наступний цикл дозування.