Пакет Дой Пак

Компанія "НВП ІНТА" вже багато років випускає обладнання "Дой пак". У нас Ви можете купити різноманітне обладнання як для фасування та пакування як рідких, пастоподібних, сипких та штучних продуктів, так і для виробництва порожніх "дой пак" пакетів.
Порожні пакети "дой-пак" призначаються для подальшого фасування різного типу продуктів як на автоматичних лініях (пусті пакети укладаються оператором в магазин і звідти подаються до вузлів розкриття, дозування і т.д.) так і на напівавтоматичних (оператор вручну розкриває пакет, підставляє його під вузол дозування і потім запечатує пакет "дой пак" на позиції вузла запаювання.

Тип обладнання:

Чому варто обрати упаковку "Дой Пак"? У сучасному світі, як потенційний покупець, так і торгові точки мають підвищені вимоги до зовнішнього вигляду та якості упаковки. І тут упаковка "дой пак" якнайкраще відповідає більшості критеріям цих вимог і сучасним трендам.
По-перше, технологічна особливість пакету "дой-пак" дозволяє розміщувати упаковку з продуктом у вертикальному стійкому положенні. Завдяки цьому дизайнерський малюнок, нанесений на упаковку "дой пак", легко помітить потенційний покупець.
По-друге, при виробництві до упаковки "дой-пак" також можна додати вварений штуцер-дозатор або застібку "зіп-лок" (zip-lock) - елементи, що дозволяють споживачеві зберігати продукт в упаковці "дой-пак" ще кілька днів, після розпакування.
По-третє, пакети "дой пак" можна виробляти з багатошарової, з комбінованими шарами плівки, у тому числі й шаром з алюмінієвої фольги, які збільшують бар’єрні властивості та міцність упаковки, що, в свою чергу, збільшує термін зберігання готової продукції.
І в четвертих, в упаковку "дой-пак" можна фасувати як рідкі, густі та пастоподібні продукти (майонез, кетчуп, соуси, рідке мило, миючі засоби тощо) так і сипкі та штучні (чай, кава, какао-порошок) , драже, спеції, пральний порошок і т.д).