Сервис

Компанія НВП ІНТА пропонує комплекс послуг з обслуговування обладнання замовника для забезпечення його безперебійної роботи:

  1. Проведення пусконалагоджувальних робіт під час запуску обладнання. Налаштування обладнання при роботі з продуктом для досягнення максимальної якості та продуктивності.
  2. Навчання персоналу замовника роботі на обладнанні, діагностиці несправностей та методиці ремонту.
  3. Виготовлення та встановлення додаткових пристроїв на обладнання замовника а також навчання персоналу (термотрансферний датер, аплікатор, плоске дно та ін.)
  4. Постачання запасних частин, витратних матеріалів, комплектуючих за заявкою замовника, а також заміна зношених вузлів на нові, з доплатою.
  5. Інформаційна підтримка постійних клієнтів з питань запуску, діагностики, усунення несправностей, переналаштування, встановлення додаткових пристроїв тощо.
  6. Діагностика, ремонт із заміною комплектуючих, додаткове навчання обслуговуючого персоналу замовника, капітальний ремонт обладнання замовника.
  7. Рекомендації щодо складання плану розміщення обладнання на об’єкті на основі інформації про об’єкт, отриманої від замовника.