Линия виробництва губок для взуття.

ХарактеристикаЗначення
Продуктивність, уп/хв

20

Параметри мережі живлення

380В, 50Гц

  • Компресор у комплект не входить.
  • Гарантія на обладнання: 12 місяців.

Видео

Продукти: Губки для взуття

Упаковка: Готові пакети / тара

Замовити консультацію

* необхідно заповнити всі поля

Опис

Губки для взуття позиціонуються як один з основних засобів для догляду за взуттям. Існують губки як для очищення взуття від забруднення, так і для відновлення або покращення зовнішнього вигляду взуття шляхом нанесення на взуття захисного шару мастики, що оберігає від забруднення або надає необхідний однорідний колір і блиск взуття. Серед різних категорій губок для взуття варто відзначити поролонові губки, просочені спеціальною мастикою, застосування якої надає взуття блиску та дає тимчасовий захист від забруднення. Зазвичай вони виготовляються у формі спеціальної щітки, з твердою (пластиковою) основою і наклеєним на нього матеріалом з поролону, що чистить.

Однак, через специфічність даного виробу, як правило, приклеювання поролону до пластикової основи, просочення поролону мастикою, надягання кришки, нанесення етикетки на кришку і основа коробочки донедавна вимагало ручної праці на кожному з етапів збирання губок для взуття.

Компанія «НВП ІНТА» розробила технічне рішення, що дозволяє автоматизувати процес збирання губок для взуття у вигляді прямокутної коробочки. Пакувальна лінія складання губок для взуття дозволяє в автоматичному режимі приклеювати поролонову губку до нижньої честі коробочки, наносити на губку порції мастики, закривати коробочку наносити на верхню і нижню частину коробочки етикетку.

Додаткове обладнання